Taxi Hoeksewaard balsponsor bij NBSVV - 's-Gravendeel

Afdrukken
PDF

taxi hoekschewaardNa een onverwacht, maar niet minder verdiend punt tegen DRL, staat zaterdag de thuiswedstrijd tegen 's-Gravendeel op het programma.

De bezoekers staan met 8 punten meer dan NBSVV op een 10e plaats in de 3e klasse D. In het kalenderjaar 2018 wist 's-Gravendeel nog geen wedstrijd in winst om te zetten. Hopelijk biedt dit een mooi perspectief voor NBSVV om deze thuiswedstrijd te winnen en de positieve lijn na de winterstop vast te houden. De wedstrijdbal van deze thuiswedstrijd wordt aangeboden door Taxi Hoeksewaard B.V. uit Oud-Beijerland.

Taxi Hoeksewaard, voor taxivervoer en meer
Al ruim zestig jaar hebben we ervaring opgedaan binnen de organisatie Taxi Duifhuizen, de voorganger van Taxi Hoeksewaard. Ook nu zorgen wij er weer voor dat we dagelijks (7 dagen per week, 24 uur per dag) voor u klaar staan, voor uw vervoer van A naar B.

Bij Taxi Hoeksewaard kunt u terecht voor:

  • Particulier vervoer
  • Zakelijk vervoer
  • VIP- en directievervoer
  • Airport service
  • Rolstoelvervoer
  • Zorgvervoer
  • Koeriersdiensten
  • Autoverhuur

Taxi Hoeksewaard heeft als thuisbasis Oud-Beijerland (Hoeksche Waard). Echter is zowel de hele Hoeksche Waard als ver daarbuiten hun werkgebied. Voor vervoer door heel Nederland en ook zelfs daarbuiten kunt u altijd contact met hen opnemen.

Binnen onze vereniging wordt Taxi Hoeksewaard vertegenwoordigd door Nico Boender. Nico is al een aantal jaar actief binnen de diverse gelederen van onze club; als jeugdleider, leider van de veteranen en een graag geziene gast voor en achter de bar. En natuurlijk niet te vergeten, Nico is al jaren een trouwe sponsor van NBSVV.

Namens NBSVV danken wij Taxe Hoeksewaard en Nico voor de steun aan de club.

AddThis Social Bookmark Button