Selectie 1e elftal

Afdrukken
PDF
  Elftal: NBSVV 1    
  Tegenstander: Botlek 1    
  Accommodatie: Sportpark De Brug Plaats: Spijkenisse
  Datum: 18/11/2017 Aanvang: 14:30 uur
  Aanwezig: 12:30 uur Vertrek: 12:45 uur 
  Trainer:  Dennis van Gils Leider: Antoine Toller
  Verzorger: Lauren Bax Ass. scheidsrechter: Marnix Burgers
  Spelers:   Ass. trainer  Richard Booij
1 Guus Smulders      
2 Gerrit Fix      
3 Kevin de Faria      
4 Lars v.d. Erve      
5 Max Broersen      
6 Patrick Ridderhof      
7 Pieter Vogelaar      
8 Robin Verhoeven      
9 Sjoerd Bestebreur      
10 Joey Verbaas      
11 Rob Sneep      
12 Thom Makkenze      
13 Marnik Briegoos      
14 William Benard      
15 Mike Barendrecht      
16        
17        
18        
19        
20        
21        
22        
AddThis Social Bookmark Button

Uitslagen 1e elftal

Afdrukken
PDF
Datum Wedstrijd Uitslag
18/11/2017 Botlek - NBSVV 5-1
04/11/2017 NBSVV - DRL 0-4
28-10-2017 's-Gravendeel - NBSVV 1-1
24/10/2017 NBSVV - SHO (Palace Casino Cup) 0-1 
21/10/2017 NBSVV - Pernis 1-2
14/10/2017 NBSVV - sv Charlois 1-3
07/10/2017 Zinkwegse Boys - NBSVV 1-1
30/09/2017 Rijnm/Hgvl.Sp. - NBSVV 1-1
23/09/2017 NBSVV - GHVV '13 1-5
16/09/2017 NBSVV - Kethel Spaland (beker) 0-7
12/09/2017 CWO - NBSVV (vr.) 2-0
09/09/2017 NBSVV - Goudswaardse Boys (beker) 1-3
05/09/2017 NBSVV - Egelantier Boys (vr.) 3-2
02/09/2017 Simonshaven - NBSVV (beker) 2-0
29/08/2017 NBSVV - Rockanje (vr.) 1-1
26/08/2017 Abbenbroek - NBSVV (vr.) gest.
22/08/2017 Goudswaardse Boys - NBSVV (vr.) 1-4
19/08/2017 NBSVV - DRL (vr.)  2-7 
     
     
     
     
     
     
     
AddThis Social Bookmark Button

Periodestanden 1e elftal

Afdrukken
PDF
Periodestand 1 G P   Periodestand 2 G P   Periodestand 3 G P
1 NSVV 8 22      1            1      
2 sv Charlois 8 21   2         2      
3 Rijnm/Hgvl.Sp. 8 19   3         3      
4 Binnenmaas 8 14   4         4      
5 DRL 8 13   5         5      
6 IJVV de Zwervers 8 13   6         6      
7 's-Gravendeel 8 12   7         7      
8 GHVV '13 8 12   8         8      
9 Botlek 8 9   9         9      
10 Rozenburg 8 7   10         10      
11 Pernis 8 6   11         11      
12 Zinkwegse Boys 8 5   12         12      
13 Rockanje 8 4   13         13      
14 NBSVV 8 3   14
        14
     
AddThis Social Bookmark Button

Speelschema 3e klasse D

Afdrukken
PDF

speelschema 2016 17

AddThis Social Bookmark Button