Selectie 1e elftal

Afdrukken
PDF
  Elftal: NBSVV 1    
  Tegenstander: NSVV 1    
  Accommodatie: Gemeentelijk Sportpark Plaats: Numansdorp
  Datum: 26/05/2018 Aanvang: 14:30 uur
  Aanwezig: 12:45 uur  Vertrek: 13:00 uur 
  Trainer:  Dennis van Gils Leider: Antoine Toller
  Verzorger: Lauren Bax Ass. scheidsrechter: Marnix Burgers
  Spelers:   Ass. trainer  Richard Booij
1 Gerrit Fix      
2 Jesse Colijn      
3 Ivar Meeldijk       
4 Hansjan van Genderen      
5 Joey Verbaas       
6 Lars v.d. Erve       
7 Mike Barendregt (na 3e elftal)      
8 Patrick Ridderhof       
9 Rob Sneep       
10 Robin Verhoeven       
11 Roy van Taanom       
12 Sjoerd Bestebreur       
13 Kevin de Faria      
14 Pieter Vogelaar      
15 Stefan van Alphen      
16        
17        
18        
19        
20        
21        
22        
AddThis Social Bookmark Button

Uitslagen 1e elftal

Afdrukken
PDF
Datum Wedstrijd Uitslag
26/05/2018 NSVV - NBSVV 3-0
19/05/2018 NBSVV - Rozenburg 3-5
12/05/2018 FC Binnenmaas - NBSVV 4-0
28/04/2018 NBSVV - 's-Gravendeel 3-3
21/04/2018 NBSVV - IJVV de Zwervers 3-1
14/04/2018 Rockanje - NBSVV 4-1
07/04/2018 NBSVV - Rijnm/Hgvl.Sp. 0-2
31/03/2018 NBSVV - SC Botlek 1-5
24/03/2018 Pernis - NBSVV 2-2
10/03/2018 DRL - NBSVV 2-2
17/02/2018 NBSVV - Zinkwegse Boys 0-2
10/02/2018 sv Charlois - NBSVV 0-1
03/02/2018 GHVV'13 - NBSVV 3-1
20/01/2018 Heinenoord 2 - NBSVV (vr.) 3-1
16/01/2018 SHO 2 - NBSVV (vr.) 4-1
13/01/2018 ZBVH - NBSVV (vr.) 4-1
16/12/2017 Rozenburg - NBSVV 4-3
09/12/2017 NBSVV - NSVV 0-4
02/12/2017 IJVV de Zwervers - NBSVV 1-1
25/11/2017 NBSVV - FC Binnenmaas 0-2
18/11/2017 Botlek - NBSVV 5-1
04/11/2017 NBSVV - DRL 0-3
28-10-2017 's-Gravendeel - NBSVV 1-1
24/10/2017 NBSVV - SHO (Palace Casino Cup) 0-1 
21/10/2017 NBSVV - Pernis 1-2
14/10/2017 NBSVV - sv Charlois 1-3
07/10/2017 Zinkwegse Boys - NBSVV 1-1
30/09/2017 Rijnm/Hgvl.Sp. - NBSVV 1-1
23/09/2017 NBSVV - GHVV '13 1-5
16/09/2017 NBSVV - Kethel Spaland (beker) 0-7
12/09/2017 CWO - NBSVV (vr.) 2-0
09/09/2017 NBSVV - Goudswaardse Boys (beker) 1-3
05/09/2017 NBSVV - Egelantier Boys (vr.) 3-2
02/09/2017 Simonshaven - NBSVV (beker) 2-0
29/08/2017 NBSVV - Rockanje (vr.) 1-1
26/08/2017 Abbenbroek - NBSVV (vr.) gest.
22/08/2017 Goudswaardse Boys - NBSVV (vr.) 1-4
19/08/2017 NBSVV - DRL (vr.)  2-7 
     
     
     
     
     
     
     
AddThis Social Bookmark Button

Periodestanden 1e elftal

Afdrukken
PDF
Periodestand 1 G P   Periodestand 2 G P   Periodestand 3 G P
1 NSVV 8 22      1 NSVV 24      1 FC Binnenmaas 24
2 sv Charlois 8 21   2 FC Binnenmaas 9 24   2 Rijnm/Hgvl.Sp 9 24
3 Rijnm/Hgvl.Sp. 8 19   3 Rijnm/Hgvl.Sp. 9 20   3 NSVV 23 
4 FC Binnenmaas 8 14   4 SC Botlek 15    4 Rozenburg 17 
5 DRL 8 13   5 Rozenburg 9 13   5 DRL 17
6 IJVV de Zwervers 8 13   6 sv Charlois 9 12   6 sv Charlois 15
7 's-Gravendeel 8 12   7 DRL 11   7 Rockanje
8 GHVV'13 8 12   8 's-Gravendeel 10   8 's-Gravendeel 9 9
9 SC Botlek 8 9   9 GHVV'13 10   9 IJVV de Zwervers
10 Rozenburg 8 7   10 Pernis 9   10 Zinkwegse Boys 8
11 Pernis 8 6   11 NBSVV 9 8   11 SC Botlek
12 Zinkwegse Boys 8 5   12 IJVV de Zwervers 9 7   12 GHVV'13
13 Rockanje 8 4   13 Zinkwegse Boys 9 6   13 NBSVV 9
14 NBSVV 8 3   14
Rockanje 9   14
Pernis 5
AddThis Social Bookmark Button

Speelschema 3e klasse D

Afdrukken
PDF

speelschema 2016 17

AddThis Social Bookmark Button